BEZPIECZNA GDYNIANKA

Bezpieczna Gdynianka to autorski program 8 tygodniowego kursu samoobrony dla kobiet mieszkających w Gdyni. 

Podczas kursu BEZPIECZNA GDYNIANKA, przybliżymy Ci aspekty walki i poprawnych reakcji w różnych dystansach i sytuacjach zagrożenia, z którymi możesz się spotkać. Uczestnicząc w tym kursie, nauczysz się jak zapobiegać agresji fizycznej, nie dać się uderzyć, bezpiecznie uwolnić się od chwytów, udaremnić próbę gwałtu czy odpowiadać atakiem na atak. Choć to tylko 8 tygodniowe zajęcia, to mogą rozpocząć coś ważnego w Twoim życiu. Nie marnuj czasu, bądź silna i pewna siebie, a wtedy będziesz waleczna, niezwyciężona i BEZPIECZNA.

Projekt BEZPIECZNA GDYNIANKA jest finansowany przez Urząd Miasta Gdyni z Budżetu Obywatelskiego i odbywa się nieprzerwanie od 5 lat. Zwykle projekt jest realizowany raz w roku.

WYMAGANIA

ZAKRES SZKOLENIA

REZERWACJA MIEJSC NA KURSIE BEZPIECZNA GDYNIANKA w 2021 - ZAKOŃCZONA

W tym roku realizujemy równolegle dwa zaległe kursy BEZPIECZNA GDYNIANKA. Niestety liczba miejsc na kurs w godzinach 12.00-14.00 oraz 14.00-16.00 została wyczerpana i nie ma możliwości dołączenia do tych grup.

MIEJSCE

Zajęcia odbywają się  w soboty w godzinach 12:00-14:00 i 14.00-16.00 na hali sportowej Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni, ul. Władysława IV 56.

Bezpieczna Polka

BEZPIECZNA POLKA

Znajdziesz tu informacje o programie, wymaganiach i trybie kursów samoobrony dla kobiet w projekcie BEZPIECZNA POLKA. Jest to ogólnopolska akcja poprawy bezpieczeństwa kobiet w Polsce.

CO ZABRAĆ NA SZKOLENIE

CO ZAPEWNIAMY