BEZPIECZNA GDYNIANKA

Bezpieczna Gdynianka to autorski program 8 tygodniowego kursu samoobrony dla kobiet mieszkających w Gdyni. 

Podczas kursu BEZPIECZNA GDYNIANKA, przybliżymy Ci aspekty walki i poprawnych reakcji w różnych dystansach i sytuacjach zagrożenia, z którymi możesz się spotkać. Uczestnicząc w tym kursie, nauczysz się jak zapobiegać agresji fizycznej, nie dać się uderzyć, bezpiecznie uwolnić się od chwytów, udaremnić próbę gwałtu czy odpowiadać atakiem na atak. Choć to tylko 8 tygodniowe zajęcia, to mogą rozpocząć coś ważnego w Twoim życiu. Nie marnuj czasu, bądź silna i pewna siebie, a wtedy będziesz waleczna, niezwyciężona i BEZPIECZNA.

Projekt BEZPIECZNA GDYNIANKA jest finansowany przez Urząd Miasta Gdyni z Budżetu Obywatelskiego i odbywa się nieprzerwanie od 5 lat. Zwykle projekt jest realizowany raz w roku.

WYMAGANIA

ZAKRES SZKOLENIA

TERMINY

Zajęcia odbywają się zwykle w soboty w godzinach 15:00-17:00

Najbliższy, kwietniowy termin szkolenia został przełożony ze względu na COVID-19, jednakże mamy nadzieję na rozpoczęcie i realizację projektu jeszcze w okresie wakacyjnym w czerwcu oraz w lipcu. 

Bezpieczna Polka

BEZPIECZNA POLKA

Znajdziesz tu informacje o programie, wymaganiach i trybie kursów samoobrony dla kobiet w projekcie BEZPIECZNA POLKA. Jest to ogólnopolska akcja poprawy bezpieczeństwa kobiet w Polsce.

LISTA REZERWOWA NA KURS BEZPIECZNA GDYNIANKA w 2020

Lista podstawowa jest już pełna. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w szkoleniu BEZPIECZNA GDYNIANKA, jak również nie spełnieniu wymagań narzuconych przez UM Gdyni, miejsca będą uzupełniane z listy zapasowej.