KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET BEZPIECZNA GDYNIANKA

AKTUALNA EDYCJA KURSU 2024

Bezpieczna Gdynianka to autorski program 12 tygodniowego kursu samoobrony dla kobiet mieszkających w Gdyni. 

Podczas kursu BEZPIECZNA GDYNIANKA, przybliżymy Ci aspekty walki i poprawnych reakcji w różnych dystansach i sytuacjach zagrożenia, z którymi możesz się spotkać. Uczestnicząc w tym kursie, nauczysz się jak zapobiegać agresji fizycznej, nie dać się uderzyć, bezpiecznie uwolnić się od chwytów, udaremnić próbę gwałtu czy odpowiadać atakiem na atak. Choć to tylko 8 tygodniowe zajęcia, to mogą rozpocząć coś ważnego w Twoim życiu. Nie marnuj czasu, bądź silna i pewna siebie, a wtedy będziesz waleczna, niezwyciężona i BEZPIECZNA.

Projekt BEZPIECZNA GDYNIANKA jest finansowany przez Urząd Miasta Gdyni z Budżetu Obywatelskiego i odbywa się nieprzerwanie od 2016 roku. Zwykle projekt jest realizowany raz w roku.

WYMAGANIA

ZAKRES SZKOLENIA

W TYM ROKU EDYCJA KURSU BEZPIECZNA GDYNIANKA JUŻ 16 MARCA 2024r.

Jeśli chcesz być poinformowana o następnej edycji kursu- wyślij formularz. Pamiętaj, aby podać adres poczty mailowej, którą odbierasz 🙂

MIEJSCE

Zajęcia odbywają się  w soboty w godzinach 11:00-13:00 na hali sportowej YMCA w Gdyni, ul. Żeromskiego 26. Startujemy 1 w sobotę 16 marca i działamy do 29 czerwca 2024.

Bezpieczna Polka

BEZPIECZNA POLKA

Znajdziesz tu informacje o programie, wymaganiach i trybie kursów samoobrony dla kobiet w projekcie BEZPIECZNA POLKA. Jest to ogólnopolska akcja poprawy bezpieczeństwa kobiet w Polsce.

CO ZABRAĆ NA SZKOLENIE

CO ZAWIERA KURS