KRAV MAGA JUNIOR- TRENINGI DLA DZIECI

Dziękujemy, że nasza idea propagowania bezpieczeństwa wśród dzieci spotyka się z Państwa zainteresowaniem. Nasze sekcje dla dzieci i młodzieży prowadzimy na POGÓRZU, SOPOCIE i w PUCKU. Od 2001 roku aktywnie uczestniczymy w życiu Trójmiasta, organizując wiele eventów i szkoleń z zakresu bezpieczeństwa, również przy współudziale władz samorządowych i ich jednostek organizacyjnych.

Krav Maga Pomorze

Rozpoczęliśmy zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 8-14 lat w Sopocie na hali II Liceum Ogólnokształcącego, ul. Niepodległości 751. Są to zajęcia w małej grupie (4 -12 osób) 2x w tygodniu we wtorki i czwartki w godz. 17.00-18.00 w trybie zajęć INDYWIDUALNYCH. Jednocześnie w tym samym czasie, w drugiej części sali, są prowadzone darmowe i dobrowolne zajęcia dla rodziców dzieci uczęszczających na treningi.

DLACZEGO DZIECI POWINNY TRENOWAĆ KRAV MAGA?

Choć to system walki, jest wiele korzyści płynących z jego trenowania właśnie dla dzieci:
1. Samoobrona: Trenowanie Krav Maga może nauczyć dzieci podstawowych technik samoobrony, które mogą być przydatne w sytuacjach niebezpieczeństwa. Dzieci mogą nauczyć się unikać lub radzić sobie z agresją fizyczną, jak również wiedzieć, jak uciekać z niebezpiecznych sytuacji. Te umiejętności mogą zwiększyć poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie u dzieci.
2. Kondycja fizyczna: Trening Krav Maga może być intensywny i obejmować wiele elementów, takich jak cardio, siła, zwinność i wytrzymałość. Poprzez regularne treningi, dzieci mogą poprawić swoją kondycję fizyczną, koordynację ruchową, gibkość i siłę mięśni.
3. Pewność siebie: Krav Maga może pomóc dzieciom w budowaniu pewności siebie i samoakceptacji. Dzieci, które zyskują umiejętność samoobrony i radzenia sobie w trudnych sytuacjach, często czują się bardziej pewne siebie i są bardziej gotowe stawić czoła różnym wyzwaniom w życiu.
4. Dyscyplina i samodyscyplina: Trening Krav Maga wymaga dyscypliny i samodyscypliny. Dzieci muszą nauczyć się słuchać instrukcji, koncentrować się na treningu i przestrzegać ustalonych zasad. To może wpływać na ogólny rozwój ich zdolności do koncentracji, samokontroli i pracy w grupie.
5. Radzenie sobie ze stresem: Podczas treningu Krav Maga dzieci mogą być wystawione na kontrolowane sytuacje stresowe, takie jak symulacje ataku lub obrony. Takie doświadczenia mogą pomóc dzieciom w nauce radzenia sobie ze stresem, kontrolowaniu emocji i podejmowaniu szybkich decyzji w trudnych sytuacjach.

WYMAGANIA

JAK DOŁĄCZYĆ DO GRUPY?

krok 1 z 3: WYBIERZ MIASTO
treningi prowadzimy w 2 ośrodkach na Pomorzu: Pogórze i Sopot

krok 2 z 3: WYPEŁNIJ FORMULARZ
Podaj poprawny adres e-mailowy, gdyż na niego zostaną niezwłocznie wysłane szczegółowe informacje o Twoich treningach oraz KARTA UCZESTNIKA szkolenia uprawniająca do tygodniowego BEZPŁATNEGO uczestnictwa z zajęciach.

krok 3 z 3: PRZYJDŹ NA ZAJĘCIA
Wydrukuj przesłaną na maila KARTĘ UCZESTNIKA, wypełnij i przynieś na pierwsze zajęcia

KRAV MAGA JUNIOR SOPOT

Dołącz do NAS
PLN 240 Miesięcznie
  • SOPOT: treningi indywidualne w małej grupie1h 1x/tydz.+ dodatkowe zajęcia w czwartki
  • Zajęcia we wtorki godz. 17.00-18.00
  • Dodatkowy trening w czwartki godz. 17.00-18.00
  • Udział w obozach i zimowiskach - specjalne warunki

Konto do opłat za uczestnictwo w sekcji SOPOT

92 2490 0005 0000 4500 4182 4346