Voucher. Trening indywidualny

Voucher na udział w szkoleniu personalnym samoobrony izraelskiego systemu walki Krav Maga. Zajęcia prowadzimy w Studiu Treningu Personalnego w Gdyni

170,00 1 100,00 

treningi personalne krav maga pomorze

Voucher na treningi indywidualne samoobrony izraelskiego systemu Krav Maga. Po zakupie, zostanie wysłana elektroniczna wersja vouchera na adres e-mailowy przypisany do konta użytkownika. Voucher jest w formacie A4 w pliku .pdf z możliwością samodzielnego wydruku. Możliwość zakupu pojedynczego treningu lub pakietu 4 lub 8 zajęć. Zajęcia prowadzimy w naszym Studiu Treningu Personalnego w Gdyni ul. Hutnicza 1. Po zakupie wymagany kontakt tel.: 602113728 lub e-mailowy suchy@formoza.pl aby ustalić termin szkolenia. Vouchery ważne 6 miesięcy.

Na Pomorzu działamy od 2001 roku, przechodząc transformacje i elastycznie dopasowując się do zmieniających się zagrożeń i potrzeb treningowych. Lata doświadczeń, pozwoliły nam zweryfikować ogromną ilość technik i wyrzucić reakcje „nieużyteczne” bazując na warunkach polskiej ulicy, policyjnych statystykach i naukowym podejściu do możliwości ludzkiego organizmu oraz pierwotnej formie KRAV MAGA. Cechy systemu to prostota, powtarzalność i logika ciągów przyczynowo skutkowych. Jesteśmy największą organizacją KRAV MAGA na Pomorzu.

Voucher w wersji elektronicznej lub papierowej oddać instruktorowi po przyjściu na zajęcia.