Voucher. Trening grupowy

Voucher na miesięczny udział w szkoleniu samoobrony izraelskiego systemu walki Krav Maga. Zajęcia prowadzimy w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Rumii i Pucku

190,00 

Voucher na zajęcia krav maga pomorze

Voucher na miesięczny udział w szkoleniu samoobrony izraelskiego systemu walki Krav Maga. Po zakupie, zostanie wysłana elektroniczna wersja vouchera na adres e-mailowy przypisany do konta użytkownika. Voucher jest w formacie A4 w pliku .pdf z możliwością samodzielnego wydruku. Wybranego miejsca treningów nie zmieniamy. Ilość zakupionych produktów to ilość miesięcy treningów. Vouchery ważne 6 miesięcy.

Na Pomorzu działamy od 2001 roku, przechodząc transformacje i elastycznie dopasowując się do zmieniających się zagrożeń i potrzeb treningowych. Lata doświadczeń, pozwoliły nam zweryfikować ogromną ilość technik i wyrzucić reakcje „nieużyteczne” bazując na warunkach polskiej ulicy, policyjnych statystykach i naukowym podejściu do możliwości ludzkiego organizmu oraz pierwotnej formie KRAV MAGA. Cechy systemu to prostota, powtarzalność i logika ciągów przyczynowo skutkowych. Jesteśmy największą organizacją KRAV MAGA na Pomorzu. Działamy w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Pucku i Rumii.
Voucher w wersji elektronicznej lub papierowej oddać instruktorowi po przyjściu na zajęcia. Można dołączyć do grupy początkującej w każdej chwili i uczestniczyć w zajęciach przez kolejne 4 tygodnie lub ich wielokrotność, lecz ze względu na to, iż semestr rozpoczyna się w styczniu 2024r., dobrym rozwiązaniem byłoby przyłączenie się do grupy od stycznia.